Hírek
2020. Október 17. 11:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Jövő hét közepétől erős melegedés várható

A jövő hét közepéig marad a hideg, szerdától viszont markáns melegedés kezdődik - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat pénteken a Facebook-oldalán.
Azt írták: az egymást váltó mediterrán ciklonok helyett lesz egy nagy légörvény Magyarországtól nyugatra, és ezzel érkezik a meleg levegő.
A valószínűségi előrejelzés szerint 15 Celsius-foknál is melegebb lesz, sőt nyugaton a 20 fok feletti értékeknek is nagy a valószínűsége - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.
2025. Szeptember 13. 09:24, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a háborús fenyegetettség közvetlen
A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a háborús fenyegetettség közvetlen
2025. Szeptember 12. 07:23, péntek | Belföld
Agrometeorológia: az Alföldön csak lassan mérséklődik az aszály
A hét első felének esői, záporai sokfelé adtak alapos öntözést, de a Duna-Tisza közének déli felén továbbra is igen száraz a talaj.