Hírek
2016. December 05. 11:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Danubia Televízió
Jótékonysági est

Jótékonysági esten lépett fel a Duna Táncműhely egy kortárs előadással Dunabogdányban.
Mintegy 120 fős közönség részvételével jótékonysági estet tartottak Dunabogdányban, a Sportcsarnokban. A Dunabogdányi Óvodáért Alapítvány és Dunabogdányi Iskoláért Alapítvány rendezvényén a Duna – Táncműhely előadásában, Ami a szívedet nyomja címmel egy kortárs táncművészeti előadásra került sor.
A magyar néptánc sokszínű formakincsét felhasználó kortárs mozgásszínházi darab alapjául az azonos címmel megjelent svéd verses antológia szolgált, amely a gyermekek és kamaszok látásmódjáról, világhoz való viszonyáról szólt, Juhász Zsolt rendezésében. A művészeti csoport már több alkalommal fellépett a községben, a táncműhely művésze Bonifert Katalin, dunabogdányi származású művész, a rendező házastársa. Az estet házigazdaként jegyző Dunabogdányi iskoláért Alapítvány az iskolaudvar felújításhoz kapcsolódó játszótéri elemek beszerzéséhez gyűjti az adományokat.
Fotó: Danubia Televízió
Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 31. 07:49, csütörtök | Külföld
Hszi Csin-ping: Kína gazdasága továbbra is komoly kihívásokkal néz szembe
Kína gazdasága továbbra is komoly kockázatokkal és kihívásokkal néz szembe - figyelmeztetett Hszi Csin-ping kínai államfő a Kínai Kommunista Párt legfelső döntéshozó testületének szerdai ülésén Pekingben.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Életmód
Csalók élnek vissza az OTP Bank egyik vezetőjének nevével
Az OTP Bank egyik vezetőjének nevével visszaélve, magukat rendőröknek kiadó csalók videóhívásban keresik meg az ügyfeleket, hogy pénzt szerezzenek tőlük - hívta fel a figyelmet a pénzintézet szerdán.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik