Hírek
2012. Május 11. 07:21, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Japánba szökött Katinka
Távol-Keleten vendéglátozik a Romantic együttes egykori énekesnője.
Négy hónapja Japán egyik legszebb városában, Matsumotóban él és dolgozik Kunovics Katinka. Győzike egykori énekeslányát egy japán üzletember csábította Távol-Keletre, a férfi ugyanis Budapesten hallotta énekelni, és rögvest munkát ajánlott neki. "Egy gyönyörű szállodában énekelek világzenét. Mindennap szórakoztatom a vendégeket, énekelek és zongorázom, imádják a dalaimat" - árulta el a Borsnak.
Katinka valószínűleg hosszabb távra rendezkedik be a távoli országban. Elmondása szerint úgy indult el a világ másik felére, hogy azt sem tudta, mi lesz vele. "Most már nagyon szeretek itt lenni, a japánoknak jó fülük van a zenéhez" - újságolta az énekesnő, aki a helyiekkel nagyon jó kapcsolatot ápol. Mint mondja, ugyan két hónapra hívták, ám könnyen meglehet, hogy haza sem engedik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
