Hírek
2011. Szeptember 27. 14:25, kedd |
Belföld
Forrás: HírTV
Új kotta a thm-plafonnal

Sok kölcsön minősül uzsorának, ha harminc százalékon húzzák meg a limitet
Becsukhatják a kaput a gyorskölcsönt nyújtó cégek, ha a kormány harminc százalékban húzza meg a teljes hiteldíjmutatók maximális értékét, de sok más banki termék is eltűnhet a piacról. A szakértők szerint keretek közé kell szorítani a hitelek árait, de alkalmazkodni kell a hiteltípusok sajátosságaihoz. Róna Péter szerint követhetetlen volt a bankok árazása - írja a Magyar Nemzet. (rá)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán
A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.
2025. Július 29. 07:41, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: az amerikai beruházások ellensúlyozzák az Európai Bizottság által okozott károkat
2025. Július 29. 07:37, kedd | Belföld
Ősszel élelmiszer-utalványt kapnak a nyugdíjasok
A kormány kihirdette a nyugdíjasok élelmiszer-utalványát biztosító rendeletet - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) hétfőn az MTI-vel.
2025. Július 29. 07:31, kedd | Belföld
Kettős fék rendszerrel mérsékelnék az ingatlanárak növekedését az Otthon Start Programban
A kabinet \"kettős fék\" rendszerrel tervezi megelőzni a szeptembertől induló, 3 százalékos hitelkamatot biztosító Otthon Start program ingatlanár-növelő kockázatait