Városlista
2025. október 29, szerda - Nárcisz

Hírek

2019. Augusztus 09. 05:01, péntek | Belföld
Forrás: mti

Ismét sok lesz a napsütés a hétvégén

Ismét sok lesz a napsütés a hétvégén

A hétvégén ismét visszatér a napsütéses, jellemzően száraz idő. A hőség is fokozódik, többfelé 34 fok is lehet

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.

Pénteken napos idő várható csapadék nélkül. A leghidegebb órákban 14-20 fok lesz. Napközben 27-32 fokig melegszik a levegő.

Szombaton általában derült lesz az ég, csapadék nem valószínű. A minimumhőmérséklet 12-21, a maximumhőmérséklet 30-34 fok között várható.

Vasárnap is általában derült vagy gyengén felhős lesz az ég, északon képződhet helyenként több gomolyfelhő, és arrafelé egy-egy zápor, zivatar is előfordulhat. A legalacsonyabb hőmérséklet 15-22, a legmagasabb 28-34 fok között valószínű - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld

Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország

Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját

2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat

Nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében kedden este.

2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld

Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség

Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.