Hírek
2014. Augusztus 28. 08:22, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp
Ingyenes WIFI a Dunakorzón
A rengeteg program mellett ingyenes WiFi is várja az érdeklődőket a Szentendre Éjjel-Nappal Nyitva Fesztivál ideje alatt. Erről a városvezetés és az egyik szolgáltató állapodott meg.
Dietz Ferenc polgármester, a Városi Szolgáltató Nonprofit Zrt. Szentendre és a UPC Magyarország Kft. megállapodása alapján városunkban a Szentendre Éjjel-Nappal Nyitva Fesztivál ideje alatt lesz először lehetőség ingyenes WiFi használatára. A szolgáltatás a Dunakorzón, a Dunaparti Művelődési Ház és a Lázár cár tér közötti területen érhető el, közölte a Városháza.
Kapcsolódó cikkek:
Művészet és Mámor – hétvégén borfesztivál Szentendrén
Dumtsa Forgatag augusztus utolsó hétvégéjén is
Filmes ízek, ízes filmek – kulináris moziestek
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 13. 07:10, szombat | Bulvár
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai fiatal nőnél, további három lepragyanús társa pedig még megfigyelés alatt áll - közölte pénteken a Maszol.ro kolozsvári hírportál.
2025. December 13. 07:10, szombat | Külföld
Ukrajnai háború - Az Európai Unió tartósan befagyasztja az orosz állami vagyont
Az uniós tagállamok kormányait tömörítő Tanács úgy döntött, hogy meghatározatlan időre megtiltja az EU területén befagyasztott, az Orosz Központi Bankhoz tartozó eszközök Oroszországba történő visszautalását
2025. December 13. 07:09, szombat | Belföld
NAV: év végéig érdemes a kisvállalati adót választani
Jövőre még több cég választhatja a kisvállalati adót (kiva), ugyanis megduplázódik a belépési határ.
