Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2013. Június 02. 08:10, vasárnap | Helyi
Forrás: lvp

Időutazó nyári tábor a falusi életbe

Időutazó nyári tábor a falusi életbe

Heted7 nyári napközis táborokat rendez a Skanzen, melyekkel dédanyáik idejébe repülhetnek vissza a gyerekek. A programokkal a résztvevők átélhetik a falusi hétköznapokat.

Négy héten keresztül várja a Skanzen a 6-12 éves gyerekeket július elsejétől július 26-ig a Heted 7 nyári táboraiba, melyek során naponta 8-tól 17 óráig szórakoztatják a programok a résztvevőket.

Az öt napos turnusokban nyolc tájegységben ismerkedhetnek a gyerekek a paraszti és polgári társadalom múltjával, közben részesei lehetnek a jellegzetes paraszti munkáknak, kézműves tevékenységeknek, mozgásos és dramatikus játékoknak. A Skanzen ráadásul minden héten más-más programokkal készül.

Július 1- 5-ig
Gazdasszonyképző
„Kis gazdasszony leszek én…”
Táborvezető: B. Tódor Enikő és Kustánné Hegyi-Füstös Ilona

Július 8-12-ig
Garabonciás tábor
Táborvezető: Csiki Lóránt és Csiki Virág

Július 15-19-ig
Gazdaképző
„Igyál, egyél, de ne henyélj!”
Táborvezető: Papp Tibor és Németh Katalin

Július 22-26-ig
Gézengúz tábor
Táborvezető: Kramlik Márta és Molnár József

További részletek ITT!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.

2025. Április 09. 07:39, szerda | Bulvár

Megnyitották a BMW debreceni \"tehetség gyárát\"

TalentFactory - \"tehetség gyár\" - kezdte meg a működését a BMW Group Gyár Debrecen duális szakképzési programja keretében - jelentették be a gyár és a város vezetői sajtótájékoztatón kedden a helyszínen.

2025. Április 09. 07:38, szerda | Életmód

Csökkent az infláció

NGM: jelentős hatása van az árréscsökkentésnek: az infláció már márciusban 4,7 százalékra esett.

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára