Városlista
2025. augusztus 1, péntek - Boglárka

Hírek

2016. Június 04. 08:10, szombat | Belföld
Forrás: mti

Idén is keresik Magyarország legjobb fürdőhelyeit

Idén is keresik Magyarország legjobb fürdőhelyeit

Idén is keresik Magyarország legjobb fürdőhelyeit egy online közönségszavazás segítségével - közölte a Magyar Fürdőszövetség az MTI-vel.

A termalfurdo.hu internetes újság a Magyar Fürdőszövetség szakmai támogatásával második alkalommal keresi a legjobb fürdőket.

A közlemény szerint Magyarország termálvízkészlete az 5. legnagyobb a világon, sehol máshol nincs ilyen magas hőmérsékletű és egyben ennyi különböző betegség kezelésére, megelőzésére alkalmas termál- és gyógyvíz.

A versenyben közel 200 fürdő mérettetik meg, szavazni augusztus 31-ig lehet Az év fürdője 2016, Az év feltörekvő fürdője 2016 és A helyiek kedvenc fürdője 2016 kategóriában a www.azevfurdoje.hu oldalon.

A tavalyi nyertesek, a Hungarospa Hajdúszoboszló, a Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ, illetve a tiszakécskei Kerekdombi Termálfürdő az idén nem indulnak a versenyben.

Címkék: fürdő, strand, termál

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld

15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik

A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik

2025. Július 31. 07:46, csütörtök | Belföld

Százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben

A pótfelvételivel együtt százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben

2025. Július 31. 06:00, csütörtök | Belföld

Továbbra is változatlan feltételekkel érvényesíthető a négy vagy több gyermeket nevelő anyák kedvezménye

A négy vagy többgyermekes anyáknak 2020. január 1-je óta a kereső tevékenységből származó jövedelmük után nem kell szja-t fizetniük, ebben semmilyen változás nem történt.

2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld

Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet

A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.