Hírek
2014. Május 09. 09:02, péntek |
Helyi
Forrás: lvp/Szentendrei rendőrség
Hihetetlen mennyi az ittas vezető Szentendre térségében
Szinte nincs olyan hét, hogy a rendőrség ne számolna be ittas vezetővel szemben folytatott eljárásról Szentendre térségében. Ezúttal hárman buktak le.
A 40 éves pilisszántói Z. János március 6-án gépkocsival közlekedett Pilisszántón, amikor 20 óra 50 perc körüli időben intézkedés alá vonták a rendőrök. Az ellenőrzés során a járőrök észlelték, hogy a férfi alkohol befolyása alatt áll, ezért vele szemben alkoholszondát alkalmaztak, amely pozitív eredményt mutatott.
B. Lóránd 25 éves szigetmonostori lakos április 13-án a hajnali órákban gépjárművével szigetmonostor belterületén közlekedett. A rendőrök intézkedés alá vonták, melynek során vele szemben alkoholszondát alkalmaztak. A szonda eredménye ebben az esetben is a gépjárművezető ittasságát bizonyította.
A 32 éves leányfalui F. Csabát április 15-én 22 óra 45 perc körül vonták intézkedés alá, aki gépjárművével Dunabogdányban közlekedett. Az intézkedés során vele szemben alkalmazott alkoholszonda szintén pozitív eredményt mutatott.
A férfiak ellen járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás. Gyanúsítotti kihallgatásuk során mindhárman elismerték a bűncselekmény elkövetését.
A Szentendrei Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya az ügyekben befejezte a nyomozást és a keletkezett iratokat bíróság elé állítási javaslattal megküldte a Szentendrei Járási Ügyészség részére.
Kapcsolódó cikkek:
Egy nap alatt kétszer is elkapták az ittas és kábszeres szentendrei autóst
Ittas vezetők bíróság előtt
Rengeteg ittas vezetőt fogtak a szentendrei rendőrök
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
