Hírek
2021. Június 12. 19:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Hétfőtől ismét teljes nyitvatartással működik három átkelő a szerb-magyar határon

Hétfőtől ismét teljes nyitvatartással működik három átkelő a szerb-magyar határon - közölte honlapján a rendőrség szombaton.
Újra megindul az átléptetés a Tiszasziget-Gyála és a Bácsalmás-Bajmok közúti átkelőhelyen, valamint teljes nyitvatartással működik az Ásotthalom-Királyhalom közúti ellenőrzőpont is. Az átkelők 7 és 19 óra között működnek.
Az utazók a határátkelőhelyeken várható várakozási időkről a rendőrség határinfó oldalán és a Rendőrségi Útinformációs Rendszer (Rutin) mobil applikációval tájékozódhatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld
Megújul a fonyódi kikötő
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Belföld
Varga-Bajusz Veronika: óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.