Városlista
2025. szeptember 12, péntek - Mária

Hírek

2011. Szeptember 06. 07:21, kedd | Belföld
Forrás: OrientPress

Hét forinttal ugrik meg a benzin ára

Hét forinttal ugrik meg a benzin ára

Hét forinttal nő a benzin ára, öt forinttal a gázolajé a hazai töltőállomásokon szerdától – erősítették meg a holtankoljak.hu értesülését piaci forrásokból.

 Így a benzin átlagos ára 385 forintra nő, de a legdrágább töltőállomásokon újra bőven átlépi a 400 forintot. A gázolaj átlagára 371 forint lesz, és legdrágábban várhatóan 395 forintért tankolhatjuk.

Az elmúlt két hétben nem változott a benzin és a gázolaj ára, augusztus közepén 5-5 forinttal csökkent mindkettőé. Annál inkább emelkedésnek indult a bioetanolé, mivel szeptember 1-től megemelték ezen üzemanyagfajta jövedéki adóját. Így már 300 forint az E85 átlagára is.

Autógázt átlagosan 217 forintért tankolhatunk a hazai töltőállomásokon. Idén eddig 24 forinttal nőtt a benzin, és 20 forinttal a gázolaj ára.

OrientPress Hírügynökség
Kép: OrientPress Hírügynökség / archívum

Címkék: benzin

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 11. 07:19, csütörtök | Belföld

MÁV: péntektől közvetlen vonatjáratokkal érhető el Beregszász és Ungvár

Péntektől közvetlen vonatjáratokkal érhető el Magyarországról Beregszász és Ungvár, miután az ukrajnai vasúthálózat fejlesztése lehetővé teszi Kárpátalja határmenti térségének könnyebb elérését

2025. Szeptember 11. 07:14, csütörtök | Belföld

Gyopáros Alpár: közel 1500 falusi kisbolt kapott fejlesztési támogatást

A Magyar Falu Program keretében közel 1500, napi fogyasztási cikket értékesítő üzlet kapott fejlesztési támogatást, legtöbbjük ezzel a bezárástól menekült meg

2025. Szeptember 11. 07:14, csütörtök | Belföld

Gyopáros Alpár: közel 1500 falusi kisbolt kapott fejlesztési támogatást

A Magyar Falu Program keretében közel 1500, napi fogyasztási cikket értékesítő üzlet kapott fejlesztési támogatást, legtöbbjük ezzel a bezárástól menekült meg

2025. Szeptember 11. 07:12, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Magyarország teljes szolidaritását fejezi ki Lengyelországgal az éjszakai drónincidens kapcsán

Magyarország teljes szolidaritását fejezi ki Lengyelországgal az éjszakai drónincidens kapcsán, Lengyelország területi integritásának megsértése elfogadhatatlan - közölte a miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.