Hírek
2017. Szeptember 06. 15:40, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Háromezren maradtak víz nélkül Pomázon
Háromezer ember maradt víz nélkül Pomázon, mert meghibásodott egy nagynyomású vízvezeték - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szerdán az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta, hogy a műszaki hiba miatt szünetel a vízszolgáltatás Pomázon. A szolgáltató a javítások idejére lajtos kocsikkal visz ivóvizet. A szakemberek már dolgoznak az üzemzavar elhárításán, a munkával várhatóan kora estére végeznek.
A szóvivő közlése szerint egy 10 centiméter átmérőjű nagynyomású cső hibásodott meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.
2026. Január 28. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukránok támogatják a TISZA Pártot
2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.
2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk
