Hírek
2018. December 25. 18:21, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Három autó ütközött Nyíregyháza mellett - tízen megsérültek
Három autó ütközött össze kedd délután a 4-es főút Nyíregyháza és Nyírpazony közötti szakaszán, tízen megsérültek, az utat teljes szélességében lezárták.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közlése szerint egy embert feszítővágókkal szabadítottak ki a roncsokból a nyíregyházi hivatásos tűzoltók, majd átadták a mentőknek.
A rendőrség honlapján olvasható tájékoztatás szerint tízen sérültek meg az eddig tisztázatlan okból bekövetkezett balesetben. A főutat a helyszínelés idejére lezárták, kerülni a 41-es, illetve a 403-as úton lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.
2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld
Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön
Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.
