Hírek
2016. Február 14. 10:00, vasárnap |
Helyi sport
Forrás: Szentendrei Önkormányzat
Három a bajnok Szentendrén

Február első hétvégéjén Budapesten rendezték a hazai muaythai legrangosabb amatőr versenyét, az Amatőr Magyar Bajnokságot. Városunkat egy komoly is csapat, hat fő képviselte, a juniortól felnőtt korosztályokig.
A második legnagyobb kontingens volt ez, ami külön tekintélyt adott a csapatnak!
“Fiaink rengeteget készültek a bajnokságra, hiszen a tét nem volt kevesebb, mint a svédországi Világbajnokság kvalifikációja! A légió ét hónapja erőt megfeszítve, mindent félretéve edzett, és a siker nem maradt el! Thaiboxolóink nem veszítettek meccset, gyakorlatilag mindenkit egyhangú pontozással, illetve technikai fölénnyel utasítottak maguk mögé, így az idén három Magyar Bajnokot avathattunk, és két ezüstéremnek is örülhetünk, amelyek sérülés miatt nem válhattak fényesebbé.
Kimagasló eredmény ez, a klub életének legfényesebb napja volt, büszkeség tölti el a szívünket, hogy három harcost adhatunk a magyar válogatottnak! Köszönet a városnak, köszönet a hatalmas szurkolótábornak, és a rendezőknek, mindenkinek, aki bármilyen módon segített nekünk, higgyétek el, sikerünk mindenki sikere! Hajrá Szentendre!” – számoltak be legújabb híreikről a sportolók.
A légionáriusok:
Albrecht Péter Magyar Bajnok
Hegedűs Márk Magyar Bajnok
Osztrogonácz István Junior Magyar Bajnok
Szabó András ezüstérem
Menyhért Marcell ezüstérem
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 19. 08:34, szombat | Sport
Férfi kézilabda NB I - A Veszprém otthon három góllal nyert a Szeged ellen
A címvédő Veszprém házigazdaként 36-33-ra nyert a Magyar Kupa-győztes Szeged ellen a férfi kézilabda NB I péntek esti rangadóján, ezzel matematikailag is biztossá tette helyét a döntőben.
2025. Április 19. 08:33, szombat | Bulvár
Humanoid robotokat is indítottak a pekingi félmaratonon
Huszonegy humanoid robotot is indítottak bemutatóként a több mint tízezer résztvevő mellett a szombaton Pekingben megrendezett félmaratonon. Ez volt az első alkalom, hogy robotokat is próbára tettek a 21 kilométeres távon.
2025. Április 19. 08:32, szombat | Külföld
Trump arról beszélt, hogy fel is hagyhat USA az ukrajnai béketörekvéseivel
Trump: az Egyesült Államok felhagyhat az ukrajnai béketörekvéssel, ám jelenleg lát \"lelkesedést\" a háború lezárására