Városlista
2025. július 15, kedd - Henrik

Hírek

2022. Július 01. 06:00, péntek | Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu

Halálos üzemi baleset történt Kincsesbányán

Halálos üzemi baleset történt Kincsesbányán

Halálos üzemi baleset történt csütörtök délelőtt a Fejér megyei Kincsesbányán:

a Vaskapu utcában lévő szennyvízátemelő-telepen egy fehérvárcsurgói lakos munkavégzés közben a szennyvízaknába esett és a helyszínen életét vesztette - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.

Azt írták, a katasztrófavédelem munkatársai a férfit kiszabadították az aknából, de a mentőszolgálat munkatársai már csak a halál beálltát tudták megállapítani.

A helyszínen tartózkodott az elhunyt két kollégája is, akiket a mentők kórházba vittek - áll a közleményben, amelyben arra nem tértek ki, hogy a másik két munkás miért szorul orvosi ellátásra.

Az ügyben a rendőrség foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés vétség gyanúja miatt rendelt el nyomozást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 15. 07:59, kedd | Belföld

Pride: hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész

Az áprilisi demonstrációkon történtek kapcsán, kilenc szabálysértési ügyben hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész - közölte a Legfőbb Ügyészség hétfőn az MTI-vel.

2025. Július 15. 07:56, kedd | Belföld

Orbán Viktor: nyugodtan futok rá a választásra