Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2017. Október 18. 08:06, szerda | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset az M1-esen, egy sávon halad a forgalom

Halálos baleset az M1-esen, egy sávon halad a forgalom

Egy kamion és egy személyautó összeütközött az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, Tata térségében, egy ember meghalt, egy pedig megsérült

- közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF). A tájékoztatás szerint, a balesetben a személygépkocsi vezetője vesztette életét, a sérültet a mentők kórházba vitték.

Az ütközés miatt a kamion az oldalára borult, ám két utasa nem sérült meg; a műszaki mentés során a tűzoltók daruval állítják talpra a járművet - közölte az OKF.

Gányai Balázs a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője azt mondta, hogy a sztrádán csak a belső sávban halad a forgalom, ezért nagy a torlódás.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről

Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:

2026. Április 28. 08:00, kedd | Belföld

A Szent Korona Testület nem szavazta meg, hogy a koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át a képviselők hivatali esküj

A Szent Korona Testület nem szavazta meg azt a javaslatot, amely szerint az országgyűlési képviselők hivatali esküjéhez a Szent Koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át

2026. Április 27. 13:00, hétfő | Belföld

Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát

Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke nem veszi át az országos listán szerzett parlamenti mandátumát és nem indul pártja tisztújító kongresszusán sem. Ezt a politikus vasárnap tette közzé a Facebook-oldalán.

2026. Április 27. 11:00, hétfő | Belföld

Az eddiginél korábban lép életbe a MÁV csoport előszezoni menetrendje

A MÁV-csoport előszezoni menetrendje az idén minden eddiginél korábban, már május 1-jétől életbe lép - közölte a közlekedési vállalat vasárnap az MTI-vel.