Hírek
2011. November 04. 14:41, péntek |
Sport
Forrás: MTI
Így búcsúztatja az évet Erdei Zsolt
A kaliforniai Anaheimben rendezik meg december 31-én azt az ökölvívógálát, amelyen a tervek szerint Erdei Zsolt az amerikai Tavoris Cloud ellen lép majd szorítóba.
A profiboksz.hu csütörtöki közleménye szerint a Showtime csatorna bejelentette, hogy a programban - magyar idő szerint már az újév első napján - helyet kap az összecsapás. A mind a 33 profi mérkőzését győztesen (18 KO) megvívó, korábbi félnehéz- és cirkálósúlyú világbajnok Erdei az MTI érdeklődésére ugyanakkor elmondta: aláírt szerződése továbbra sincsen, ennek ellenére úgy készül, hogy összejön az ütközet.
Erdei Zsolt legutóbb június elején lépett szorítóba, s akkor a hatodik menetben technikai KO-val (TKO) győzte le az amerikai Byron Mitchellt. A 29 éves Cloud, aki 2009 augusztusa óta az IBF bajnoka, szintén júniusban mérkőzött, s ugyancsak technikai kiütéssel győzött. Ő honfitársát, Yusaf Macket verte nyolcadik menetes TKO-val, s ezzel harmadik alkalommal védte meg "koronáját".
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 23. 16:46, vasárnap | Sport
Kronome Ákos: Nehéz és trükkös körülmények a Zemplén Ralin
Villáminterjú Ákossal a túlélő túrának is beillő rali után:
2025. November 23. 09:36, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Történelmi nyíregyházi siker a Ferencváros ellen
A Nyíregyháza 3-1-re nyert a Groupama Arénában a bajnok Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga 14. fordulójának szombat esti mérkőzésén, s története során először győzte le a fővárosban a zöld-fehéreket.
2025. November 23. 09:30, vasárnap | Sport
Las Vegas-i Nagydíj - Verstappen nyert, Norris a vb-cím küszöbén
2025. November 20. 07:33, csütörtök | Sport
FIFA-világranglista - Négy helyet rontott a magyar válogatott
A magyar válogatott négy helyet rontva a 41. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, szerdán nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet továbbra is az Európa-bajnok spanyolok vezetnek.
