Hírek
2018. November 13. 15:35, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Guido és Maurizio De Angelis-koncert lesz Budapesten Terence Hillel és Kabir Bedivel
Guido és Maurizio De Angelis ad koncertet február 16-án a Papp Lász Budapest Sportarénában, ahol sztárvendégként fellép Terence Hill és Kabir Bedi is.
A világhírű olasz testvérpár Guido és Maurizio De Angelis jól ismert filmslágerekkel lép színpadra. A dalokat az eredeti szerzők, Guido és Maurizio De Angelis és zenekaruk, az Oliver Onions előadásában, valamint szimfonikus zenekari kísérettel adják elő - közölték a szervezők kedden az MTI-vel.
A világhírű olasz színész, Terence Hill elvállalta a koncert szervezői által meghirdetett jótékonysági aukció védnökségét. Árverésre bocsájtanak egy felújított Dune Buggy-t, a Különben dühbe jövünk című film legendás autójának a mását. A nyertesnek a slusszkulcsot Terence Hill adja át.
A koncerten sztárvendégként ott lesz az indiai Kabir Bedi is. A Sandokant megformázó színész korábban egyetlen alkalommal, 1986-ban járt Budapesten, amikor - többek között - a budai Skála áruházat népszerűsítették közreműködésével - áll a közleményben.
Guido és Maurizio De Angelis írták a legtöbb Bud Spencer- és Terence Hill-film zenéjét: a Különben dühbe jövünk, Az ördög jobb és balkeze, Az angyalok is esznek babot, a Bűnvadászok, a Seriff az égből, a Banános Joe, de a Sandokan - A maláj tigris tévéfilmsorozat, valamint A szavanna fia, a 80 nap alatt a föld körül Willy Foggal és a Zorro rajzfilmek zenéit is ők szerezték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld
BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
