Városlista
2026. május 10, vasárnap - Ármin

Hírek

2018. Február 11. 08:00, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Fiatal lányt támadott meg egy férfi Győrben

Fiatal lányt támadott meg egy férfi Győrben

A győri rendőrök elfogtak egy férfit, aki szombat hajnal megtámadott egy fiatal lányt Győrben.

Győrben az egyik szórakozóhely előtt intézkedtek a rendőrök február 10-én a hajnali órákban, amikor hangos női sikítást hallottak a közelből. A járőrök azonnal futva elindultak a hangforrás irányába és a távolban két személyt vettek észre. Amint közelebb értek látták, hogy egy férfi, egy fiatal lányt tart lefogva. A lány sikoltozva próbált szabadulni támadója szorításából. A rendőrök rákiáltottak a férfira és felszólították a cselekményének abbahagyására, azonban a támadó a lányt ellökte és futva elmenekült a helyszínről. Az egyik járőr a sértetthez rohant, míg a másik két rendőr a menekülő férfi után szaladt. Többször megállásra szólították fel, de a támadó ennek nem engedelmeskedett. A rendőrök a férfit rövid időn belül utolérték, elfogták és a rendőrkapitányságra előállították. A sértettet a mentők kórházba vitték.

A Győri Rendőrkapitányságon a nyomozók a 27 éves férfi ellen - őrizetbe vétele mellett - szexuális erőszak bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást. A gyanúsított kihallgatása jelenleg is tart.

Címkék: elfogás, győr, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld

Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni

A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek

2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld

Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója

2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld

Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások

Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.

2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld

Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója

Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.