Városlista
2026. március 13, péntek - Krisztián, Ajtony

Hírek

2013. Július 31. 14:19, szerda | Kék hírek
Forrás: MTI

Feljelentés egy mosonmagyaróvári beteg halála miatt

Feljelentés egy mosonmagyaróvári beteg halála miatt

Feljelentést tett a rendőrségen egy, a napokban az intézményben történt haláleset miatt a mosonmagyaróvári Karolina Kórház főigazgató-főorvosa. Benedek István ennél többet nem kívánt közölni szerdán az MTI érdeklődésére.

A Kisalföld szerdán arról írt: a múlt héten csütörtökön meghalt egy idősebb asszony a kórház nemrégiben átadott új szárnyában lévő műtőben. A nő a szakvélemény szerint feltehetőleg infarktust kaphatott. Másnap egy fiatal betegen végzett beavatkozást kellett hasonló tünetek miatt félbeszakítani.
A Győr-Moson-Sopron megyei napilap úgy tudja, szakemberek szerint felmerült, hogy nem az előírásoknak megfelelően szerelték be a műtőbe az oxigént, illetve az altatógázt vezető csöveket.
Czank Hajnalka százados, a Győr-Moson-Sopron megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI érdeklődésére szerdán azt közölte: foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés gyanújának vétsége miatt indítottak eljárást az ügyben ismeretlen tettes ellen.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek

A filmre vett betörés

Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.