Hírek
2014. Március 22. 07:30, szombat |
Helyi
Forrás: lvp/Szentendrei Kapitányság
Fazekasműhely betörőit keresik a tahitótfalui rendőrök - FOTÓK a zsákmányról
Lopás bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást a Szentendrei Rendőrkapitányság Tahitótfalu Rendőrőrse ismeretlen tettes ellen.
Egy tahitótfalui fazekas műhelybe 2013. december 22-én 12 óra és december 23-án 12 óra 30 perc közötti időszakban tört be ismeretlen tettes, aki a szántóföldek felől kibontotta a kerítést, majd befeszítette a műhely ajtaját. Az épületből szecessziós stílusú réz- és porcelán tárgyakat és háztartási gépeket tulajdonított el közel kétmillió forint értékben.
A bűncselekmény helyszínének közelében egy ezüstszínű VW Sharan típusú egyterű személygépkocsit láttak.

A rendőrség kéri, hogy aki a bűncselekménnyel, az ismeretlen tettessel, vagy a fotókon látható eltulajdonított tárgyakkal kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, tegyen bejelentést a Szentendrei Rendőrkapitányságon (tel.: (26) 502-400) vagy hívja a rendőrség 107-es illetve 112-es segélyhívó számait.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport
Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe
A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.
