Hírek
2016. Január 15. 14:36, péntek |
Helyi
Forrás: Szentendrei Önkormányzat
Emléktábla Kovács Lajos tanár úr emlékére
Kovács Lajos ének-zene tanár és karnagy tiszteletére emléktáblát avatnak.
A Szentendrei Móriczos Öregdiákok Egyesülete szeretettel várja az egykori tanítványokat, kórustagokat és az érdeklődőket a Kovács Lajos (1913-1992) ének-zene tanár és karnagy tiszteletére állított emléktábla ünnepélyes felavatására 2016. február 5-én, pénteken 18 órára a Móricz Zsigmond Gimnázium aulájába (Szentendre, Kálvária u. 16.).

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 06. 14:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Megérkeznek az első értesítők a postaládákba
Pénteken érkeznek az első értesítők a postaládákba az április 12-ei országgyűlési választásról.
2026. Február 06. 13:00, péntek | Bulvár
Idén június 27-én lesz a MOL Balaton-Átevezés
Idén június 27-én rendezik meg, immár kilencedik alkalommal az ország egyik legnagyobb szabadidős vízisporteseményét, a MOL Balaton-Átevezést, amelynek központja ezúttal is a Zamárdi Szabadstrandon lesz.
