Hírek
2014. Június 12. 07:52, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI
Életveszélyes tűz Szentendrén – két embert menteni kellett
Összehordott szemét gyulladt meg szerdán Szentendrén, a Pannónia telepen. A lángokat megfékezték, két embert kimenekítettek - tájékoztatta a Pest megyei katasztrófavédelem az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta, hogy a tűz a Rózsa utca mögötti műveletlen földön, mintegy száz négyzetméteres területen keletkezett, ahol száraz gazt és avart hordtak össze. A lángok átterjedtek egy 160 négyzetméteres autószerelő műhely tetejére is, amelyben gázüzemű targoncát és gázpalackokat is tároltak. A tűz más közeli ingatlanokat is veszélyeztetett.
A lángokat a szentendrei és a fővárosi hivatásos tűzoltók megfékezték, de az izzó parázs oltása még órákat vett igénybe - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek
Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből
Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.
2025. December 09. 06:38, kedd | Sport
Női kézilabda-vb - A hollandokkal játszik a negyeddöntőben a magyar válogatott
2025. December 09. 06:37, kedd | Életmód
Az évszázad legnagyobb könyvadományával gazdagodott a Magyar Tudományos Akadémia
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
