Városlista
2025. szeptember 14, vasárnap - Szeréna

Hírek

2017. Október 30. 15:32, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Egy ember meghalt, miután kigyulladt egy családi ház kazánháza Nyíradonyban

Egy ember meghalt, miután kigyulladt egy családi ház kazánháza Nyíradonyban

Kigyulladt egy családi ház kazánháza Nyíradonyban hétfő délután, a tűzben egy ember életét vesztette - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság megbízott szóvivője az MTI-vel.

Papp-Kunkli Nóra közleménye szerint a Debreceni utcába, egy száz négyzetméteres családi ház mögé épített kazánházban papír és ruhanemű gyulladt meg.

A nyíradonyi tűzoltók a lángokat egy vízsugárral eloltották, a ház udvarán egy fekvő embert találtak égési sérülésekkel, akin a mentők már nem tudtak segíteni, életét vesztette.

A hajdú-bihari katasztrófavédelmi műveleti szolgálat helyszíni szemléje jelenleg is tart Nyíradonyban - tette hozzá a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld

Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025

Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.

2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld

Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében

Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.

2025. Szeptember 13. 09:24, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a háborús fenyegetettség közvetlen

A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a háborús fenyegetettség közvetlen

2025. Szeptember 12. 07:23, péntek | Belföld

Agrometeorológia: az Alföldön csak lassan mérséklődik az aszály

A hét első felének esői, záporai sokfelé adtak alapos öntözést, de a Duna-Tisza közének déli felén továbbra is igen száraz a talaj.