Hírek
2018. Május 17. 14:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Civil rendőröknek kínált kábítószert egy 22 éves díler

Kábítószer-kereskedelemmel vádolja az ügyészség azt a férfit, aki civil ruhás rendőröknek kínált kokaint és marihuánát Budapesten - tájékoztatta a fővárosi főügyész csütörtökön az MTI-t.
Ibolya Tibor közölte: a 22 éves férfi tavaly szeptemberben az Erzsébet téren külföldieknek nézte a rendőröket, ezért angol nyelven kínálta nekik a kábítószert, közölve az árat is.
A rendőrök, miután felfedték kilétüket, átkutatták a ruházatát, és marihuánát találtak nála, később pedig az is kiderült, hogy előzőleg marihuánát és kokaint is fogyasztott.
A férfi ellen az V. és XIII. kerületi ügyészség kábítószer-kereskedelem vétsége miatt nyújtott be vádiratot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 20. 07:35, péntek | Belföld
Agrometeorológia: egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály
Egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály az országban és a következő 8-10 napban sem várható számottevő csapadék; egyre inkább felsejlik a 2022-es történelmi aszály rémképe
2025. Június 20. 07:33, péntek | Belföld
Nyár közepéig 131 új Credobus érkezik a MÁV Személyszállítási Zrt.-hez
Nyár közepéig 131 darab új Credobus-t ad át a MÁV Személyszállítási Zrt.-nek a Kravtex-Kühne csoport. Az első járművek már forgalomba álltak a Balaton térségében
2025. Június 20. 07:32, péntek | Belföld
NGM: hat helyet javított Magyarország az IMD nemzetközi versenyképességi ranglistáján
Magyarország hat helyet előrelépve a 48. lett a svájci IMD intézet legfrissebb nemzetközi versenyképességi ranglistáján.