Hírek
2016. Április 02. 11:00, szombat |
Helyi
Forrás: Szentendre Önkormányzata
Burkolatjavítás a HÉV megállóban
2016. április 9-10-én, szombat-vasárnap burkolatjavítási munkákat végeznek a pannóniatelepi HÉV-megálló, mindkét peronján.
A burkolat bontását pénteken üzemzárástól (24:00 óra) meg kell kezdeni annak érdekében, hogy a hétvégi vonatmentes időben be is tudják fejezni a munkát.
Az okozott kellemetlenségért a környékbeli lakosok megértését és türelmét kéri a BKK.
Fotó: panoramio.com (woodooline.eu felhasználó)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.
2026. Április 17. 10:00, péntek | Külföld
Donald Trump: tíznapos tűzszünetről állapodott meg Izrael és Libanon
Tíznapos tűzszünetről állapodott meg Izrael és Libanon - jelentette be Donald Trump amerikai elnök csütörtökön, miután egyeztetett a libanoni elnökkel és az izraeli miniszterelnökkel.
