Hírek
2019. Május 19. 14:40, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Az eddiginél magasabb részvételi arány várható az EP-választáson
Nagyon fontos, hogy minél többen elmenjenek szavazni az európai parlamenti (EP-) választáson, és elmondják véleményüket - mondta az Alapjogokért Központ vezető elemzője vasárnap az M1 csatornán.
Pócza István szerint a korábbiaknál magasabb részvételi arány várható. Az EP választások általában kis érdeklődést szoktak kiváltani, most azonban a választók azt érzik, jelentős, a hétköznapjaikat is érintő, sőt, a gyermekeik-unokáik jövőjét is befolyásoló választásról van szó, hiszen el fog dőlni a migráció kérdése, és az unió jövőjének a sorsa is. Ezeket a vitákat tereli mederbe a voksolás - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 07:42, péntek | Belföld
A hétvégén is enyhe, de borult idő várható
A hétvégén is folytatódik az enyhe, de jellemzően borult, párás, olykor tartósan ködös idő, helyenként szitálás is előfordulhat.
2025. December 12. 07:30, péntek | Belföld
Erkölcsi iránytű, tiszta gondolkodás és állhatatos szív - jellemezte Vitályos Eszter a közmédiát
Átadták a közmédia legrangosabb szakmai díjait.
