Városlista
2024. május 9, csütörtök - Gergely

Hírek

2013. Február 11. 08:32, hétfő | Helyi
Forrás: Polgármesteri Hivatal

Állás a városházán

Gazdasági adminisztrátort keres a Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal. Az állásra február 22-éig jelentkezhetnek az érdeklődők.

Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal pályázatot hirdet gazdasági adminisztrátori feladatok ellátására

Pályázati feltételek:
• magyar állampolgárság;
• büntetlen előélet
• cselekvőképesség
• vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása
• közgazdasági szakközépiskolai végzettség vagy középfokú pénzügyi-számviteli szakképesítés
• vakon gépelés
• gyorsírás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• államháztartásban szerzett szakmai tapasztalat
• szentendrei, kistérségi helyismeret

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• önéletrajz
• motivációs levél
• iskolai és egyéb szakképesítések bizonyítványának másolata,
• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
• nyilatkozatot arról, hogy a benyújtott pályázatot a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik

Ellátandó feladatok:
• gazdasági témájú képviselő-testületi előterjesztések összefogása
• képviselő-testületi előterjesztés gazdasági hatásának vizsgálata
• titkársági feladatok ellátása
• hivatalos levelek készítése
• telefonok fogadása

Bérezés: a Közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény szerint.
A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony, próbaidő 6 hónap

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
A pályázat benyújtásának határideje: 2013. február 22.
A pályázat elbírálásának határideje: 2013. március 8.

A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázat elbírálását követően azonnal
Munkavégzés helye: Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal, 2000 Szentendre, Városház tér 3.

A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton, a pályázatnak a Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal címére történő megküldésével (2000 Szentendre, Városház tér 3.). Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: gazdasági adminisztrátor

A pályázati kiírással kapcsolatban további információt Budai Otília gazdasági alpolgármester nyújt a 26/503-361-es telefonszámon.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 09. 13:30, csütörtök | Bulvár

Teniszpálya alatt találták meg a ferencesek 500 éve eltűnt templomát Visegrádon

A Zsigmond király idején épült Szűz Mária templom romjait találták meg egy teniszpálya alatt, a visegrádi műemlékegyüttes újjászületését megelőző régészeti feltárás során.

2024. Május 09. 13:28, csütörtök | Életmód

Művészetek Völgye - Csaknem háromezer program az idei fesztiválon

2024. Május 09. 13:28, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: Magyarország érdeke, hogy minél több kínai beruházás érkezzen

Magyarország érdeke, hogy minél több kínai beruházás érkezzen az országba - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a csütörtöki Kormányinfón, Budapesten.

2024. Május 09. 09:43, csütörtök | Sport

Konferencia Liga: Elsőként a Fiorentina jutott döntőbe