Hírek
2013. Május 28. 12:32, kedd |
Helyi
Forrás: lvp
Akár idén elkezdődhet a Pismány csatornázása
Akár idén elkezdődhet a Pismány csatornázása, mindezt Dietz Ferenc polgármester fejtette ki a Dunakanyari Csatornázási Társulás minapi ülését követően.
Több mint hárommilliárd forintból bővül öt kistérségi település, Szentendre, Leányfalu, Pócsmegyer, Szigetmonostor és Tahitótfalu szennyvízcsatorna-hálózata, melyet 2,94 milliárd forinttal támogat az unió. A beruházás részeként a minap összeült a Dunakanyari Csatornázási Társulás, amely döntött a projektmenedzsment cégről, mindemellett pedig a Dunakanyari Csatornamű Vízgazdálkodási Társulat éves rendes taggyűlését is megtartott.

Dietz Ferenc polgármester az összejöveteleket követően Facebook oldalán kifejtette, hogy a Pismányt érintő csatornázási munkálatok akár már idén el is kezdődhetnek, abban az esetben, ha az időjárás engedi. Ha a természet közbeszól, akkor viszont 2014 elején indulhat majd a kivitelezés.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
