Városlista
2025. december 15, hétfő - Valér

Hírek

2016. Március 11. 14:35, péntek | Helyi
Forrás: Szentendrei Rendőrkapitányság

A kerékpárosok és gyalogosok védelme érdekében

A kerékpárosok és gyalogosok védelme érdekében

A Szentendrei Rendőrkapitányság munkatársai kiemelt figyelemmel kísérik ebben az évben is a kerékpárosok és a gyalogosok részvételével bekövetkező balesetek megelőzését.

A rendőrök a napokban közlekedési akció keretében felhívták a kerékpárosok és a gyalogosok figyelmét arra, hogy minden évszakban és az aktuális időjárási viszonyoknak megfelelően – a biztonságos közlekedés érdekében – figyelmet kell fordítaniuk a megfelelő láthatóságra, valamint a kerékpárosok esetében a kötelező felszerelések, világító berendezések meglétére, karbantartására.

A Szentendrei Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya illetékességi területén - figyelemfelhívó jelleggel - a kerékpárosoknak és a gyalogosan közlekedő felnőtteknek, valamint gyermekeknek láthatósági mellényeket ajándékoztak.

Fotó: Szentendrei Rendőrkapitányság

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi

Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád

Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.

2025. December 15. 07:44, hétfő | Külföld

Sok embert agyonlőttek egy ausztráliai strandon egy zsidók elleni terrortámadásban

Ismeretlen fegyveresek lelőttek 11 embert, sokakat pedig megsebesítettek az ausztráliai Sydney Bondi Beach nevű híres tengerparti strandján vasárnap.

2025. December 15. 07:43, hétfő | Életmód

Folytatódik a borult, párás időjárás a jövő héten is

Folytatódik az átlagosnál enyhébb, de jellemzően borult, párás, ködös időjárás a héten is, de elsősorban a hét elején kisebb körzetekben felszakadozhat a felhőzet.

2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata

Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.