Hírek
2017. Június 05. 13:15, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
5 éves és 13 éves gyerekeit molesztálta egy férfi
Előzetes letartóztatásba került vasárnap egy fóti férfi, akit egy 13 és egy 5 éves gyermekkel szemben elkövetett szexuális erőszak bűntettével gyanúsít a Dunakeszi Rendőrkapitányság
- közölte a Budapest Környéki Törvényszék vasárnap az MTI-vel. A törvényszék tájékoztatása alapján a gyanúsítottat gyerekkori barátja fogadta be fóti családi házukba, ahol feleségével és három gyerekükkel élnek. A rendőrség gyanúja szerint a férfi a család két lányával szemben követett el szexuális erőszakot, amikor a szülők nem figyeltek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 05. 16:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 27. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Július 05. 10:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: a benyújtott alkotmány-módosítás az alkotmányos demokrácia vége
A benyújtott alkotmánymódosítás az alkotmányos demokrácia vége és az önkényuralom kezdete Magyarországon
2026. Július 05. 08:47, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a kormány nevében benyújtottam az Alaptörvény 17. módosítását
Magyar Péter a kormány nevében benyújtotta az Országgyűlésnek az Alaptörvény 17. módosítására vonatkozó javaslatot.
