Hírek
2013. Június 11. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: ujasz.hu
216 centi, 98 kiló - rekordharcsát fogott egy kaposvári horgász

Gilisztacsokorral fogták ki a Deseda legújabb rekordharcsáját vasárnap délelőtt. A 98 kilogrammos ragadozó centire és súlyra is megegyezik a két évvel ezelőtt kiemelt rekordpéldányéval.
Rekordméretű harcsát fogott egy kaposvári horgász a Desedán vasárnap délelőtt. A gigafogásról Kovács Gábor, a Kaposvári Sporthorgász Egyesület vezető halőre számolt be még mielőtt a hivatalos mérés megtörtént volna.
Kora délutánra kiderült, hogy Hummel Gyula gilisztacsokros horgászata rekordméretű harcsa szákolását tette lehetővé, hiszen a kaposvári horgász egy 98 kilogrammos, 216 centiméter hosszú ragadozót fogott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára