2012. Január 19. 16:33, csütörtök |

Vízilabda - Férfi Eb - Magyarország-Macedónia

2012. Január 17. 14:36, kedd |

Odom tapsot, a Mavericks verést kapott Los Angelesben

Pontszegény mérkőzésen, Derek Fisher hajrában szerzett hárompontosával a Los Angeles Lakers legyőzte a címvédő Dallas Mavericks együttesét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján.

2012. Január 17. 07:39, kedd |

Döntetlen kézitusa

Férfi kézilabda-válogatottunk az oroszok elleni 31-31-es döntetlennel kezdte meg szereplését hétfő este Újvidéken, a szerbiai Európa-bajnokság C csoportjában.

2012. Január 17. 07:36, kedd |

Vízbe fulladt a világbajnok

Magabiztos, pazar játékkal már az első meccsén lerendezte várható csoportelsőségét a magyar férfi vízilabda-válogatott az eindhoveni Európa-bajnokságon.

2012. Január 16. 13:37, hétfő |

Eltört a magyar versenyző csigolyája

Csigolyatörése miatt nem indulhat el a február 10-én kezdődő oslói hódeszka-világbajnokságon Gyarmati Anna, Magyarország legjobb női versenyzője.

2012. Január 16. 13:34, hétfő |

Új módszerek Szabó Krisznek

A Fit4Race segítségével Szabó Krisztián technikai edzésen vett részt, amelyen ügyességi és reflexgyakorlatok alapján próbálják kideríteni, miként lehet még sikeresebb az autókrosszban.

2012. Január 16. 07:14, hétfő |

Alonso türelmetlen

Fernando Alonsónak már nagyon hiányzik a száguldozás, a szabályok értelmében azonban a tesztelések február elején kezdődhetnek meg, az évad pedig március közepén rajtol.

2012. Január 16. 07:10, hétfő |

Megvannak a Dakar idei győztesei

Az autósok között a francia Stéphane Peterhansel, míg a motorosok versenyében honfitársa, Cyril Despres nyerte meg az idei Dakar-ralit...

2012. Január 15. 14:51, vasárnap |

Magyar győzelmek Antwerpenben

Három számban avattak magyar győztest Antwerpenben, a Flanders Kupa elnevezésű hagyományos belgiumi viadal szombati versenynapján: nyert Cseh László, Gyurta Dániel és a Kőbánya SC 4x100 méteres férfi vegyesváltója.

2012. Január 15. 07:25, vasárnap |

Nagy Péter vb-érmest vert, de a „Cápák” a finalisták

Telt ház előtt került megrendezésre a BoxingONE Championship – közép-európai amatőr ökölvívó csapatbajnokság – első elődöntője.

2012. Január 15. 07:22, vasárnap |

Karnyújtásnyira a győzelem

Az autósoknál a francia Stéphane Peterhansel, a motorosoknál pedig a portugál Helder Rodrigues volt a leggyorsabb a Dakar-rali szombati, 13. szakaszán, Peruban.

2012. Január 14. 14:40, szombat |

Szuper Levente Kazahsztánba igazolt

Szuper Levente, a magyar jégkorong-válogatott kapusa a kazah Arisztan Temirtau csapatához szerződött.